SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

0 EUR

Shitet nga: 044280873 Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT DHE ME QMIME TE VOLITSHME JENI TE MIR PRITUR +38344280873 GJDO KOH 24/7
044280873
+38344280873
Leaflet
Në fillim