Tenda karrika tavolina zerim me qera 045 550 206

Shitet nga: Djj Krenari Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim tenda karrika tavolina si dhe zerim profesional me qera per ahengje te ndryshme per rezervimin e dates tuaj kontakto n tel 045 550 206
049 301 878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim