SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045222026

Shitet nga: Tenda Luli Sot 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ofrojmë me porosi👌 #Tenda të dimenzioneve të ndryshme me kualitet të lartë, #Karrika me dhe pa mbulesa, #Tavolina me dhe pa mbulesa *Muzik për Dasma Ahengje dhe organizime tjera familjare,ndriqim i tendes montimi dhe transporti gratis,për rezervime edhe porosi na kontaktoni në nr tel,viber +37745/222026 +37744650322 ose në web Tenda Luli ju mirprësim 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim