SHITEN FUSHAT SPORTIVE

0 EUR

Shitet nga: Noli 22 Gush 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shitet fusha sportive me siperfaqe 820m2.Fusha eshte e ndertuar prej hekurit dhe llamarines.Eshte ne gjendje te mire.Poashtu shitet skeleti prej hekuri qe eshte e pershtatshme per fushe futbolli.Te interesuarit munde te kontaktojne ne keta numra : 049 708 703, 049 333 984
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione