Tenda Shatora Karrika tavolina me qera 049:306:493

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Ardi 26 Nën 00:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjakovë
Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME KARRIKA ME MBULESA KARRIKA PA MBULESA TAVOLINA ME MBULESA TAVOLINA PA MBULESA TAVOLINA QIFTI TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi
Tenda Ardi
  Online
0038349306493
Leaflet
Tenda karrika tavolina me qera 049:306:493 0 EUR
TENDA 0 EUR
Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81 0 EUR
Tenda karrika tavolina me qera 049 306 493 0 EUR
Në fillim