dritare e plastikes prodhim german

Shitet nga: xxxxx 28 Korr 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjilan
Shitet dritarja me dimenzion 1.40-2metra xhersia
asht prodhim gherman dhe ka rolete
Viber +38345580455
me marreveshje Adresa FERIZAJ
Leaflet
Në fillim