Kerr dhe shtepi per femi

160 EUR

Shitet nga: bajram ramadani 21 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet kerri per femi 4\4 me dy bateri vetem 3 muaj i perdorur i bler 360 euro shitet per 160 euro
si dhe shtepia per femi shitet 90 euro e bler 190 euro edhe njo vetem nje Ver e perdorur pothuajse e re esht
bajram ramadani
044994-322
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione