Shitet komplet Biznesi

40 000 EUR

Shitet nga: Fatos 05 Gush 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes makinat per Riciklimin e plastikes, po ashtu dhe presimin e letres !
Leaflet
Në fillim