shitet shtepija afer vaxhenetit

65 000 EUR

Shitet nga: leonkqiku27@gmail.com 13 Sht 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
prsh
shitet shtepija afer vaxhenetit ne livoq
7 ari
7 dhoma
3 kat
ujsjelles + 2 bunar
per meshum foto dhe informata me kontaktoni ne whatsapp ose viber
leonkqiku27@gmail.com
+33660487244
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione