Shporet (kallda) me dru dhe bojler i nxemjes

500 EUR

Shitet nga: Adhurim Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet shporeti i nxemjes qendrore me kapacitet 50KW. Gjendje shume te mire dhe funksional. Prodhuar nga fabrika Radiatoreve Gjilan si dhe bojler i nxemjes (gjithashtu edhe me rryme), kapacitet 200 litra, marka Technosol, i veshun me inox. Gjendje perfekte.
Dy paisjet shiten sbashku.
Adhurim
  Online
+38344210651
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione