Tenda karrika tavolina me qera 049306493

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Ardi 12 Dhj 19:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Gjilan
Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME KARRIKA ME MBULESA KARRIKA PA MBULESA TAVOLINA ME MBULESA TAVOLINA PA MBULESA TAVOLINA QIFTI TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi
Tenda Ardi

Kosove
049306493
tendaardi@outlook.com
Tenda Ardi
049306493
Leaflet
Në fillim