Tenda tavolina korrika me qera 046186705

Shitet nga: Gentijan 13 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Fushë Kosovë Jap me qera shatora,karrika,tavolina me mbulesa per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x10 6\12 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber 045874123 ose 044277059 ose ne tel 046186705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim