SHITET CISTERNA URGJENTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 EUR

Shitet nga: ILAZ 16 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kaçanik
SHITET CISTERNA NE GJENDJE TE MIRE
VITI I PRODHIMIT 1995
CISTERNA PER MAZUT NFAT BENZIN DHE BETOMEN
1 KOMOR/NDARJE
30000 LITRA KAPACITETI
PRODHIM I UTVA E JOGUSLLAVIS
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione