Tok me qira 6 hektar

600 EUR

Shitet nga: Fitimi 08 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipen 6 hektar tok pune me qira,toka gjindet ne millosheve jan te gjitha me nje parcel,dhe e ka ujitjen ne are ,sistemin e iberleprncit.
toka eshte e pershtatshme per mjelljen e patates .
Leaflet
Në fillim