Risi Ndertojm Pishina me komando automatike dhe krip

1 EUR

Shitet nga: Lido Group GmbH 23 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Ndertojm pishina sipas deshires tuaj
Bejm instalimin profesional krejtsisht me material te licencuar nga zvicra me garancion maximal
dhe vetem fiberxham jo si deri me tash me Zall qe don te thot shkelqen pishina juaj si dhe 15 vite pa pas nevoj ndrrimin e fiberxhamit

1-Komanda krejtsisht automatike
2-PH regualtor automatik
3-Dezinfektimi me Krip anti jodik

Komanda automatike = shperlarja e filtrimit krejtsisht mnyr automatike jo manuele si deri me tash mundet edhe me AP ze instalohet

PH Regulator= ben rregulimin e PH qe esht shum me rendsi per kualitet te ujit ne Pishin dozimin e ben krejtsisht mnyr automatike me alarm kzr ti perfundon acidi dhe ndrron kanisterin apo mbush kanisterin

Dezinfektimi me krip= njiher e mbush me krip po aq sa kalkulohet ne baz m3 ujit vendosmi aparaturen qe bon gjenerim krejtsisht mnyr automatike 2-3 muaj ski nevoj me per dezinfektim te lajm para kohe qe i duhet kripa dhe ja kompenzon at qe i mungon tregon simbas dritav led

1-ngjyra gjelbert esht ok
2-ngjyra orange paraalarmon per munges
3-ngjyra kuqe duhet pa tjetr te kompenzohet kripa perdorur


Lido Group GmbH
+38344635083
Leaflet
Në fillim