Bojler 300 L

0 EUR

Shitet nga: Afrim 25 Sht 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes bojler per ngrohjen e ujit. Bojleri eshte 300 litra i po sa ardhur nga zvicra, eshte monofaz dhe trefaz, ka edhe elemente perciellese (lidheset). Ka edhe librin e prodhuesit. Bojleri eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Kontakt: 049-570-012
Qmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione