Der e Hekurit

Shitet nga: Gani 30 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dera eshte dy krahshe dhe eshte ne gjendje te mire keto jan masat e deres 1.60 gjonsia 2 metra naltsia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim