Dyer Te Hekrit

Shitet nga: Gani 30 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dera eshte dy krahshe dhe ne gjendje te mire 1.50x 2metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim