Ecëse - ndihmëse per ecje / mbajtëse për ecje

49 EUR

60 EUR

Shitet nga: Fikret 14 Tet 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Mitrovicë
Ndihmëse për ecje/mbajtëse për ecje shumë praktike. Ecësja është teknologji e fundit - blerë tani në 2018 dhe përdorur vetëm një ditë. Mbajtëset e duarve Lëvizëse në 30 shkallë djathtas/majtas.
Mundë të shikohet çdo ditë në Kçiq të madh - Mitrovicë.
Leaflet
Në fillim