ipet shtepi me qera me mobilje në qender mitrovicë

Shitet nga: Bb Dje 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
per familjar e mobilume
2 dhomshe banjo koridor ballkon dhe banjo per 2 persona familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim