Japim tenda tavolina karrika me qira

0 EUR

Shitet nga: Xhabiri 07 Tet 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Japim tenda tavolina karrika me qira per dasma syneti muzik koncerte party kanagjeqe panaire si dhe qdo aheng tjeter familjar .
Tendat (shatora) jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosis 4x6 4x8 5x8 5x10 6x12etj Tendat (shatorra) jane origjinale gjermane te cilesise se larte te qendrushme nga dielli dhe shiu.
Per Info dhe rezervime kontakto Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Viber +383 49 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Faceebook TENDA ME QIRA
Ju mirepresum
Xhabiri
044213036
Leaflet
Në fillim