Lan Fosne shtafne

Shitet nga: Gani 14 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
10 fosne jan ka 4.50cm dhe trashsin e kan 5cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim