Punojm :SEPARE PER OBORRE DHE TAVOLINA

160 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SHARRI - COMPANY Sot 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Punojm :SEPARE PER OBORRE DHE TAVOLINA Prodhojm separe tavolina kreveta etj punojm dhe sipas porosis separe nga 160euro
ulse per oborr .na kontaktoni.ne viber +38349311536 ose ne tel; 049 - 311 - 536
SHARRI - COMPANY
049 311 536
Leaflet
Në fillim