Qen Malteser

Shitet nga: Gani 01 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet qeni Malteser eshte femer dhe ka 15 Muj e ngushme e urt per fmi e vakcionume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim