SHATORA (TENDA) KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044426499

1 EUR

Shitet nga: zylfi sanli 30 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ZYLFI SANLI
MAMUSHE
Japim Tenda KARRIKA,TAVOLINA ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. Tendat jane te kualitetit te larte te mbrojtur nga ererat e forta, shiut dhe rrezeve te diellit duke krijuar nje ambient te fresket ne tendë gjate veres falë cerades kualitative por edhe estetike......
per me shum inf, dhe rezervime na kontaktoni ne nr. 044/049--426-499

montimi jan gratis
montimi jan gratis


Tenda tavolina dhe karrika me qira 044-426-499 // 049-426-499
kemi tavolina per dasma me qira 1euro dite kompleti domedhon 1 tavolina dy ulcat
1 euro.........
zylfi sanli
044 426 499
Leaflet
Në fillim