Shes mbajtsen per kamer

15 EUR

Shitet nga: Bekim Miftari 04 Qer 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes mbajsen mund te bejm dhe dicka ma lirë
Bekim Miftari
044586683
Leaflet
Në fillim