Shiten friz dhe frigorifer

30 EUR

Shitet nga: emir 27 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet frizi me qmimin 60€ eshte ne gjendje te regullt
Eshte 210 litra frigoriferi eshte ne gjendje te regullt vetem i mungojn fjokat qmimi 30€

Kontaktoni ne viber ne nr 049-101-297
Leaflet
Në fillim