Shitet Lulja 185 Cm

Shitet nga: Besi 12 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Lulja 185 cm, e pershtatshme per zyre dhe sallone te medha

Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim