TENDA ME QERA

Shitet nga: tenda 30 Maj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Japim me qera tenda karriga tavoin per ahengje dasma syneti dhe raste te ndryshme familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim