Laser

0 EUR

Shitet nga: Kushtrim 02 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shitet laseri i ardhur nga Zvicrra, eshte ne gjendje te rregullt dhe funksionale.
Laseri kryen disa operacione sic jane kuotimi i terrenit, gjetja e kendit te drejte, caktimi i pjerrtesise(ramjes) ne dy drejtime etj.
Shitet per cmim te volitshem
Kushtrim
044348712
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione