Motorra per dyr te oborrit

320 EUR

Shitet nga: BIMI 08 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
motorra m e hapje automatike per dyr te oborrit ne hapje ne shin si dhe ne krah prodhim gjerman qe terheq pesh 700 kg
posodojn 2 senzor 2 derigjus dhe 4 metra shin me dhemb
si paisjet tjera per montim
jan IP44 qe jan te siguruar nga uj te izoluar
Leaflet
Në fillim