Perde zebra

10 EUR

Shitet nga: Enis Sot 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit shum te lehta ne montim dhe perdorim me gjatesi dhe dimensione te ndryshme.
Qmimi fillon prej 9.90€ per cop(dritare)
Leaflet
Në fillim