5 dritare dhe 3 krevat

Shitet nga: PK 12 Tet 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes 5 dritare me dimezione 140x80cm dy me hapje kiper, 3 krevat. Cmimi sipas marreveshje.
Leaflet
Në fillim