Absorbus per Lageshti💧Vllag Myk

Shitet nga: Bedri Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat Për heqjen e Lagështis-Mykut ne Mure -Dysheme -Maqinat jon Profesjonale me kapacitet prej 10 litra deri 158 litra Maqinat e heqen Lagështin-Mykun në Menyr te shpejt dhe të sigurt., tharjen e Gletit- Llaqe-Ngjyra- Mallter -Ybercuk-ndertim te shpejt dhe sigurt-Shtepi -Banesa-Podrume,Garazha etj. kontakt +383-44-395-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim