AKUARIUM

50 EUR

Shitet nga: Xx 28 Sht 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet akuariumi 20L me 10 peshqi te ndryshem
2ksifo, 3 scalar, 3 zebra , pastrues te tokes dhe pastrues te madh te xhamit .
Pomp , nxems dhe drit lled
Folija 3D
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione