Banese me qira

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KS-EU AGENCY Real Estate 19 Sht 16:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Banesa eshte e mobiluar; ka 3 dhoma gjumi, sallon bashk me kuzhine, 2 banjo, 2 terraca, 2 garazha. Ka nxemje qendrore dhe klim, flat screen TV dhe mobilje te reja, dhe eshte ne katin e dyte. Siperfaqja 120m2, gjendet ne Dragodan afer Sach Caffe-se.
KS-EU AGENCY Real Estate
KS-EU REAL ESTATE Ofrojme : -Shitje Banesave,Shpijave,Trojeve -Qiradhënje Banesave,Shpijave,Trojeve - Ndërmjesime Biznesi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrustem Statovci 218 Tregoje në hartë
049333463
https://www.facebook.com/Ks.EuRealEstate/?ref=page_internal
KS-EU AGENCY Real Estate
+38349333463
Leaflet
KS-EU AGENCY Real Estate
Gasonjerk me qira 0 EUR
Leshohet banesa me qira 0 EUR
Shitet Gasonjerka 39 200 EUR
Shitet banesa 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione