Cane Corso klysht

Shitet nga: Cane Corso 08 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Puppies në shitje, 30 ditët e vjetër, pastruar nga parazitave, 2 meshkuj dhe 3 femra, nga prindërit e racave të pastërta, të mëdha për familjen dhe kopsht...
Libri në kohë...
Cane Corso
049418724
Leaflet
Në fillim