Displeje matëse të temperaturës/lagështisë/orës

12 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 07 Mar 12:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
LCD Displeje për matjen e temperatures, lagështisë dhe orës reale.Modele të ndryshme.
Modeli si ne foto çmimi 12 euro
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.


Vizito www.smarttronik.com
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Led dioda 0 EUR
Automatikë dhe elektronikë industriale 0 EUR
Kamerë inspektuese endoskopike 16 EUR
Mbushës USB per bateri  Ni-MH AA AAA 2A 3A 9 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione