Dizajn profesional per Website

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BETA4 27 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kompania jon ofron dizajnimin e web-faqeve profesionale sipas kerkeses tuaj.

Kompania jonë tani po sjell oferta per dizajnimin e web-faqeve.


Oferta jonë perfshinë:

Dizajnin e Web-it

Hapesiren per web (Hosting)

Emrin e web faqes (Domain)

Keshillat dhe informatat per qdo hap te zhvillimit te web faqes.

Krijimi dhe menaxhimi i Facebook Page per vendosje te produkteve apo reklamim te kompanise suaj sipas
deshires.

Menaxhimin e Web-faqes.
Kerkesa tjera rreth promovimit te biznesit tuaj.

Varesishtë pakon qe ju zgjedhni varion dhe qmimi.

Qmimet janë te volitshme dhe sipas marrveshjes.

Na kontaktoni ne email apo ne numrin e dhenë me poshtë.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione