Dyer per Garazhda

180 EUR

Shitet nga: Vullnet 25 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dyrt e aluminit per garazhda me dimenzione 2.20 gjersi dhe 1.80 lartesi bajn per garazhda dhe lokale per ma shum info viber +38345378845
Vullnet
045378845
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione