GJERMANIA RENOVIM SHERBIME

0 EUR

Shitet nga: GJR 21 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
046 194 980
+38346194980
Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe te gjithe Kosoven
Firma e Specializuar ''GJERMANIA RENOVIM'' ben Renovimin Komplet te Objekteve,ne detaje si:
*Ngjyrosje
*Glet
*Laminat
*Parket si dhe gdhendja e parketit te vjeter
*Fasad
*Qeramik
*Termoizolim
*Hidroizolim
*Rregullimin e Kornizav Dritarev
*Instalimin e ujit
*Nivelim masiv, etj..
Leaflet
Në fillim