Hidroizolim Shala

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SHALA HIDROIZOLIM Sot 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sistemi më i avancuar i hidroizolimit të kulmeve te rrafshta, terracave, pishinave, bodrumeve, ballkoneve etj.
Materiale të cilësisë më të lartë në industrinë e hidroizolimeve nga Gjermania dhe Zvicra.
Ekipe zbatuese profesionale dhe të certifikuara nga prodhuesi.
Me SHALA hidroizolim, siguria dhe cilësia është e garantuar!
SHALA HIDROIZOLIM
049 141 001
Leaflet
Në fillim