Inverter PowerWalker 2000VA / 1200W

167 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ComputerTrade 14 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Inverter Powerwalker , produkt i licencuar gjerman,
Përfshihen edhe: Kabllot e rrymes dhe baterisë + manuali i përdorimit.
Tensioni DC - 24V
ComputerTrade
045-321-384
Leaflet
Në fillim