Inverter PowerWalker 5000VA / 4200W

689 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ComputerTrade 14 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Inverter Powerwalker , produkt i licencuar gjerman,
Përfshihen edhe: Kabllot e rrymes dhe baterisë + manuali i përdorimit.
Tensioni DC - 48V
ComputerTrade
045-321-384
Leaflet
Në fillim