Kamin

150 EUR

Shitet nga: Luli 24 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes kaminin. I perdorur pak dhe ne gjendje shume te mire.

Kontaktoni ne numrin: +383 49 640 826

Edhe ne viber, numri me larte.

Cmimi: 150 euro, i negociueshem.
Luli
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione