Kati i shtëpisë me qira përmbi M.Muhaxherve 180€

180 EUR

Shitet nga: Korab 26 Maj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Përshkrimi :Leshoje me qira banesa sistem banesor në 1 kat shtëpie mbi lagjen e muhaxherëve afer fakulltetit privat iliria.

Shtëpia gjendet 3 min këmbë afër Universitetit Iliria dhe 12 min këmbë larg qendrës së qytetit. 

Banesat kanë sip. 60m2, gjenden në katin III të shtëpisë, me hyrje të veçantë, si dhe përmbajnë një sallon me kuzhine ndaras me trapezari 'një dhomë fjetje,Banjo dhe terasën 30m2. 

Shtëpia është komplet e mobiluar, posedon revervoarin për 24h ujë.

Shtepia me teras qiramarsit.

Çmimi i fundit është 180Euro shpenzimet tjera jane te qiramarsit. Depozita e obliguar 100€

Per gjdo informat kontaktoni ne viber +38345644680.
Leaflet
Në fillim