kerkohet nje mirmbajtse per banes

0 EUR

Shitet nga: kerkoj 04 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
banesa gjindet ne prishtin tek hotel sirus
tri her ne jave
mosha 18 deri 42
bojm kontrat dhe pagesa per mes bankes
info viber +38344643218
Leaflet
Në fillim