Komponente per CNC

28 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 11 Maj 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komponente per CNC-drajvera ,lidhëse,enkodera. etj
Modeli si ne foto ,drajver 5 aks -çmimi 28 euro.
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
Leaflet
Universal Gate Garage Door Opener Remote Control + 29 EUR
Kabllo univerzale per multimeter digjital. 5 EUR
PPM metër për matjen e pastërtisë së ujit 15 EUR
Senzorë-optik,induktiv,temperature,kapacitiv 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione