Konvertorë Tensioni fuqie dhe module ushqyese tens

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 03 Maj 12:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Konvertorë Tensioni fuqie dhe module ushqyese tensioni

per me shume informata vizito
www.smarttronik.com

ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=93&controller=category&id_lang=2
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Kamerë inspektuese endoskopike 16 EUR
SmartTronik  LED Kontroller 40 amp 27 EUR
Termostat 250V/10A ,85 °C ,NC 3 EUR
Sonda / senzor temperature  0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione