Kurse per MS Word

0 EUR

Shitet nga: LD Sot 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kurse te Intensive dhe te Rregullta per Word
✳️Sipas kërkesë organizojm Kurset OnLine
-Rezervimi: +383 44 213 937
-20 vite eksperiencë me kurse
-30 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Leaflet
Në fillim